Хард Диск 500ГБ за лаптоп чисто нов!

18 мнения в тази тема

Публикувано

Продавам хард диск за лаптоп 500ГБ чисто нов в опаковка ( ще видите на снимките) работещ на 100% здрав е както ще видите от теста работил е само 4 дни! 
Цена: 63лв

Инфо на ЛС!

1.jpg

2.jpg

3.jpg

12assddstats444444.jpg

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Отговорено (Редактирано)

35

Редактирано от krasibadboy
0

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Отговорено (Редактирано)

@krasibadboy Да ви се не види у пазарлъците. :)  Май само аз съм този, който не обича така. :)  Човека ви продава чисто нов хард за 60 лв, който нов от магазина струва близо 100 лв, а вие 35 лв. 

Ако имах пари бих го взел. Имам един свободен пин на захранването и се чудя на какво да го закача. Имам същата марка хард диск от 1 ТБ и се държи добре. :)

Успех в продаването.  :) 

Редактирано от Ground Zero SPL
0

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Отговорено

Благодаря колега. А karasibadboy няма начин пичаго. 

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Отговорено

Скрито съдържание

@krasibadboy Да ви се не види у пазарлъците. :)  Май само аз съм този, който не обича така. :)  Човека ви продава чисто нов хард за 60 лв, който нов от магазина струва близо 100 лв, а вие 35 лв. 

Нещата не стоят така, както ти ги сънуваш.

Има си правила в пазарната икономика и ако искаш да се запознаеш с тях по-обширно, можеш да кандидатстваш и да ги изучиш, а не да ми спориш за цени, които й ти не знаеш тяхната себестойност!

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Отговорено (Редактирано)

Еми пожелавам ти да си го "купиш" на тая цена от автора (продавача).  Няколко пъти съм правил такива "измислени" отстъпки и после съм си виждал това което съм продал да се продава на по-висока цена. Така, че брато с тия "правила" не всели може да ви се хване.  Тия, които се вживяват в пазарлъка умеят да се правят на психолози - къде им мине номера - там...  Продавал съм сумати техника на старо, така че тия при мен НЕ минават брато. ;)  Като искам да продам нещо и умислено му слагам по-висока цена от колкото искам да го продам. Така като някой се измъдри с пазарлъка и пак си продавам стоката на цената, която искам. Хитро а ?  Пък ти си говори за сънищата ми, но нали имат имат ефект. Лека вечер. :) 

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Отговорено

25

2

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Отговорено (Редактирано)

Този диск НЕ е работил 4 дни, доверявам се повече на брояча за спиране и пускане. Не може диск на 4 работни дни да има повече от 1300 пускания и спирания.......Ето и доказателството:

Дата диск на 9 месеца...

data disk.JPG

и системен диск на 2,5 години.....

system disk.JPG

Редактирано от GDSP
2

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Отговорено

Да си дойдем на думата, а има и още....

падам на 10

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Отговорено

Давам ти 20лв.

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Отговорено

Най-важното че е здрав. Не знам къде е работил харда, но тия за лаптоп когато са като втори хард на настолен и изключват всяка минута... 

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Отговорено (Редактирано)

Колега, резервирания дял на системата му е на този диск, вижда се на снимката!!! Няма как да се изключва въобще този диск.

Редактирано от GDSP
4

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Отговорено (Редактирано)

Колега, резервирания дял на системата му е на този диск, вижда се на снимката!!! Няма как да се изключва въобще този диск.

Навремето пуснах една обява с подобен хард. Този хард ми беше подарък от един приятел и няма логика да ме излъже. В друг форум и на мен написаха същото. После същия този човек ми подари SSD и въпросния хард го премахнах от продажба и заспа като втори хард. Харда като хард може да е по-стар, но да се е ползвал за кратък период от време.  А и по най-приетия начин една стока при никакви технически и козметични забележки, се продава горе-долу на половината цена от която струва нова от магазина барабар с ДДС-то.  Всичко останало е пазарлък до шия... Големи психолози са, че понякога и сметка ти държат, сякаш си им длъжен с нещо - но при когото минат.. 

Ето въпросния хард след почти година:

2e815af7d5f6bb6f.jpg

А, виж този: И двата са при мен от почти едно и също време. 1-2 месеца да имат разлика. Работят на 1 компютър.

b7ccdb97a74e8487.jpg

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Отговорено

Колега, когато продавача пуска обява за "чисто нов диск, само с 4 работни дни", а циклите на старт/стоп са повече от 1300, твоите доводи Не важат. 

2

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Отговорено (Редактирано)

Edit: Повечето от вас купувачите имате странно мнение. Но да знаете, че ви ще ви следя като майкрософско чадо... :D Видя ли да пуснете някаква обява примерно " Продавам 1 ТБ хард за лаптоп - 70 лв", аз ще се пазаря за 30-40 лв (а, защо не и 20 - 25 лв) - както правите вие сега. Да видим тогава, кой каква песен ще запее....  :D:) 

Така, че за харда на човека бих дал най-малко 50 лв (освен ако той сам не му иска по-малко). Всичко останало е пазарлък извън рамките на човещината. И го казвам не като продавач, а като купувач. Факта е, че нямам пари в момента, но това си е мой проблем, а не негов. 

Не мога да докажа мнението на автора, но пълно доверие на програми нямам. Виж, SSD-то ми пристигна едновременно с HGST (виж снимката по-горе) харда, а виж какви разлики имат, при положение, че и двата харда бяха нови на 0, за разлика от WD-то. Също така всички работят на един компютър:  Софтуерна му работа. Да не ме правят на луд тука :D

b2407119559c3258.jpg

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Отговорено

Колега, ето го нов твърдия диск, погледни цената!!! Проблема тук е,че продавача се опитва да си продаде старата стока за нова на ВИСОКА цена. Надявам се разбра, защо реагираме така на обявата. 

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Отговорено (Редактирано)

Викам да спрем, че се поотклонихме малко от темата...  :) 

Разбирам те какво казваш. Знам, че вървят 90-100 лв нови 500 ГБ хардове. Дадох ти пример с два мои харда, които са поставени нови по едно и също време на един компютър, а разликата в това което показва програмата е голяма. Не знам защо, но е факт. В момента се доверяваме на програми. Дори и човека да е преувеличил малко - харда е здрав и въпреки, че не си падам по пазарлъка - за мен 50 лв са му нормални (въпреки, че му е сложил 63 лв). Ама 25-35 лв вече... купувача прекалява тука. Ако купувача е продавач и му правят така - тогава вече ще запее друга песен независимо каква стока продава. Пак казвам, че съм си виждал някои от стоките да се продават на по-висока цена. Затова реагирам така на прекалени пазарлъци, защото не е сигурно дали човека (купувача) от другата страна не си прави малък бизнес с това. 

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Отговорено

Пазарът определя цените.

Ще бъда изключително щастлив ако не ми се налага да наказвам някого .

Сгазили сте лука, но по края.

Стига толкова, направете си сблъск за или против пазарлъка!

2

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване