Проблем с ъпдейт на Windows 10 версия 1607

12 мнения в тази тема

Публикувано

Не се ъпдейтва windows 10 до версия 1607.Казва : We found some issues. Select this message to fix and finish updating а в съшност не показва кой файлове да оправа. Със легален windows съм. Какво трябва да направя да го ъпдейтна до версия 1607 .Моля за помощ

С уважение Б.Петров

^70F95C548C62DE98A068AEC2AD2C18518576D9AC6EC76716C4^pimgpsh_fullsize_distr.png

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Здравей кой са програмите които иска да се махнат за да се update ,не ти ли изкрава списък с тези програми коитотрябва да разкараш за да може да се качи .

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Не ми ги изписва пратил съм снимка на прозореца където ми излиза при ъпдейта.Показва само една  точка и това е.

Редактирано от wasp999
0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Направи чиста инсталация. Чрез надграждане хората често се оплакват повече от колкото при чиста инсталация.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

няма да мога имам голяма база данни и програми,а и нямам оригиналният ключ на виндоса .Като си взех лаптопа беше с оригинален виндос 10

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Това не е проблем, че си с оригинален Windows 10. Ключа е поставен в биоса и когато инсталираш на чисто същата версия на Win 10 - Windows-а се активира автоматично, когато се свържеш към интернет. Хората го помислили това. :) А колкото до инсталираните ти програми - ако не намериш решение, все някога и чиста инсталация се трябва да направиш. Колко да си го натъпкал този компютър. Аз имам около 40 програми инсталирани и след инсталация ми отнема 2 часа някъде работа.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Пробвай с това приложение 

Windows10Upgrade24074.exe

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Аз ползвам това приложение за ъпдейт на Windows-a -> Windows Update MiniTool.

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Е.а Боклука му и Windows 10!!! Така седи вече 3 часа след обновяване! Човек има спешна работа и ако нямах друг Лаптоп с Windows 7 край - не може да си свърши работата! Какво подготвя толкова!!!???

IMG_20170519_105147.jpg

Редактирано от viliqnvl
0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Рестартирай, ще се оправи.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Рестартирах - направо го изгасих.  Стартирах и ми изписа че актуализациите не са инсталирани успешно. Пуснах го пак на ново и да прави каквото ще! Нямам нерви и да се занимавам с този боклук! Съжалявам , че си нямам грам понятие от Мак или Линукс ! Иначе на драго сърце това недоразумение бих до забравил !!!

Редактирано от viliqnvl
2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване