Продавам дънно MSI 970A SLI Krait Edition AM3+,процесор FX8350,видео карта Sapphire Nitro Rx 460 4GB

33 мнения в тази тема

Публикувано (Редактирано)

Продавам три компонента, и те са

Дънно - MSI 970A SLI Krait Edition AM3+ (за повече инфо на дънното може да погледнете в официялния сайта на MSI)

цена - 140лв

Процесор - FX 8350 Black Edition 4.0Ghz base speed,max turbo 4.2Ghz ,може да стигне до 5.0Ghz но ще трябва хубаво охлаждане

цена - 290лв

Видео Карта - Sapphire Nitro Radeon Rx 460 OC 4GB 

цена - 290лв

трите компонента са на няколко месеца и могат да бъдат закупени заедно!!!ще бъдат изпратени чрез еконт за сметка на купувача

телефон за връзка : 0877913090

Редактирано от Mistah Grizzly
0

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Отговорено

на тези цени просто забрави,да не говорим,че проца го има за 300-304 лв. нов

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Отговорено (Редактирано)

сега по добре ли е ?? повече от това не намалям !!!

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Отговорено

Не знам какви са били цените преди, но сегашните са просто абсурдни. Просто не работи така схемата с втората ръка. Знам, че искаш да минеш с най-малко загуби ама ... Няколко месеца използвана карта искаш да я продадеш на същата цена, за която може да се купи нова? Все пак ти пожелавам успех с продажбата ... дано се намери кой да клъвне.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Отговорено (Редактирано)

Предлагам 140 лв. за процесора! 

Защо да плащам 290 лв. за процесор 2-ра ръка, след като чисто нов е толкова?!?!

Редактирано от GDSP
0

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Отговорено

за да дънното си намерих куповач за цената която съм обявил,за процесора и видео картата ще си помисля за цената,но за 140 лв да продам процесора???това няква шега ли е ? разбирам да съм го взел още когато са го пуснали процесора на пазара става,ама при положение че съм го взел на скоро няма как ...

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Отговорено

за да дънното си намерих куповач за цената която съм обявил,за процесора и видео картата ще си помисля за цената,но за 140 лв да продам процесора???това няква шега ли е ? разбирам да съм го взел още когато са го пуснали процесора на пазара става,ама при положение че съм го взел на скоро няма как ...

Ами дръж си ги.

След някоя година ще търсиш на кой да ги подариш срещу едно ПВЦ.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Отговорено

Ами дръж си ги.

След някоя година ще търсиш на кой да ги подариш срещу едно ПВЦ.

никой на сила не карам да ги купи!!!!ти като си такъв разбирач,защо не си вземеш нещо за 300 лв и не го продадеш за 100 лв ?!?!

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Отговорено

Момче, има си правила. Като излезе от магазина цената на всяка стока пада. Ако е в гаранция повече от 60 % от цената и като нова не можеш да и искаш. Никой няма да ти плати сума, все едно я купува от магазин.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Отговорено (Редактирано)

Миналата седмица взехме на един комшия такава видеокарта  284,40 лв

в твоя случай не повече от 180-190лв. Но успех

https://www.pazaruvaj.com/video-karti-c3142/sapphire/radeon-rx-460-nitro-oc-4gb-gddr5-128bit-pcie-11257-02-20g-p343856388/

Редактирано от бай Неделев
0

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Отговорено

цена за процесора е 260лв

цена за видео картата е 270лв

това са новите цени повече от това не мисля да свалям!!!

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Отговорено

Не вярвам, някой потребител на форума да ти плати исканите суми за компонентите ! За втора ръка процесор 260 лв. са много пари при положение, че нов от магазина е 284 лв. Същото е положението и с видео картата.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Отговорено

да ги продам за по 5 лева а ? ама като си куповач се пазариш до колкото можеш....

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Отговорено

Пич трудно вдяваш, а ? Я да видим тук , какво има

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Отговорено

този процесор не е black edition!!!

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Отговорено

Няма никаква разлика, това black edition е маркетингов трик. Всички FX процесори са отключени за екстремен клок.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Отговорено

докажи го !!!

а така ли се пазарите като си купувате хляб ????

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Отговорено

Не че нещо,ама да кажа и аз.Когато имах проблем с подкарването на Каби Лейк процесора на новото дъно(то цялата система бе нова де) се принудих да си купя най-евтиния Селерон(120лева),за да мога да флашна биос-а на дъното.Процесора работи около 10 минути и го пуснах за продажба(90лева,във форума за 80)...Не можах да го продам...Добре че провайдъра ми(откъдето взех проца),една от служителките е мой човек,та го оставих на нея да го шитне...и успя,почаках около 3 седмици ама го пласира на поръчка за нова офис-система...Ако проца ти е 280 в магазините,радвай се на неземно чудо ако успееш да излъжеш някой за 140-150...

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Отговорено

докажи го !!!

Ето, гледай какво съм постигнал с моя процесор 

AMD FX-8320E.png

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Отговорено

добре бееее каде сте видяли някой да продава 8 ядрен процесор за 140 леваааааааа ?????????????

представям си колко ще е читав за тази цена ....

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Отговорено (Редактирано)

Цените на AM3+ процесорите паднаха, след като излязоха Райзън процесорите, което си е в реда на нещата. 

От къде да съм сигурен, че твоят процесор е читав ?

Редактирано от GDSP
2

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Отговорено (Редактирано)

Виж ся пич.Казах ти,не се заяждам(както и другите),но пазарната икономика е такава и ние и се подчиняваме.

Купуваш си телефон за 500 лева,излизаш от магазина и го продаваш на първия срещнат и си вече на 70% от цената му.

Кола като си купиш(там е малко по-сложно,защото в зависимост от марка и модел обезценяването е различно).Положението е подобно,кола за 30 бона след месец пада с 5 бона.

Моя процесор,честно казано се чудя дали мога да му взема 400 кинта вече(не че го продавам де),530-550 някъде е нов.

Така е колега,няма шаран на този свят,който да купи процесор за 260-270 лева,втора употреба,без значение колко е ползван при положение че нов е малко над 280...

Другия вариант е да го криеш някъде 50 години и накрая да го извадиш на бял свят с колекционерска стойност,тогава вече гарантирано ще му вземеш неколкократно на това сега....

Редактирано от Чопаков
1

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Отговорено (Редактирано)

ако трябва да се водя по това което казваш,значи продукта който взимаш от магазина трябва да е втора ръка,защото не магазина е произвел продукта...

дразня се защото вече става циганска работа...."бате много пари искаш ... "

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Отговорено

Пич разбирай го както искаш. При цените които си обявил, предпочитам да дам 20 лв. отгоре и да си купя проца от магазин !!!

3

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.