Продавам дънно MSI 970A SLI Krait Edition AM3+,процесор FX8350,видео карта Sapphire Nitro Rx 460 4GB

33 мнения в тази тема

Отговорено

Мне,в магазина е нов,купуваш го и вече автоматично става "втора употреба".В румънския магазин има продукти,които се продават нови,само с отваряна опаковка и върнати,намалението е,доколкото съм забелязал около 10% от цената.Но тука говорим за продукт с нарушена опаковка но с пълна гаранция.Отстъпките на този вид продукти,нови са по-големи от твоите отстъпки за "втора употреба"

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Отговорено

еми за тези 20 лева отгоре може да си вземеш нещо друго :)

процесора и видео картата имат гаранция но не знам как става номера

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Отговорено

Тъп и упорит.

Пич, след като видя, че тук няма да си продадеш стоката, е по-добре да напълниш другите форуми и продавалници с тая обява. Може да клъвне някой ( но силно се съмнявам).

5

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Отговорено

еми за тези 20 лева отгоре може да си вземеш нещо друго :)

процесора и видео картата имат гаранция но не знам как става номера

Явно ти е трудно да разбереш, че цената се определя от купувача, а не от продавача. Дай ми една смислена причина да спестя 20лв. като купя хардуера от теб- дори кефа да си го разопаковам сам струва повече от тези 20лв., да не говорим за гаранцията... А като става дума за процесор от клокърска серия само луд би платил повече от 50% за втора употреба, и то след тестове- рискът да си го изпържил е сериозен. 

Схемата е проста- за актуален хардуер в първите 3 месеца от покупката може да вземеш 60-70% от пазарната цена, а при положение че вече е излязла новата серия процесори слизаш на 50% и се молиш някой изобщо да купи стария модел... 

6

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Отговорено (Редактирано)

моля администратора да изтрие темата !!!

много здраве на "разбирачите" ....

Редактирано от Mistah Grizzly
0

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Отговорено

Много здраве и на продавача, но тук хората не са ТЪПИ .

Успех с продажбата.

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Отговорено

"разбирачите" ....

Когато ти се помага и отговаря на проблем за угасналия компютър си доволен, а когато ти се каже истината в очите (и не ти харесва) почваш да обиждаш- желая ти успех с продажбата някъде другаде и много по-здрави... 

ПС: Лично аз не бих дал и стотинка за хардуер който знам, че бил сложен на проблемно дъно.

4

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Отговорено

Ключ. Изчерпахме темата като коментари. Мисля че се обясни достатъчно добре на продавача, вече той си решава, но няма да може да използва тази тема вече за евентуална промяна на цената. Не че той желае де... :)

7

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.