програмка за добив на биткойни

4 мнения в тази тема

Публикувано

Представям ви нова програмка за добив на биткойни от характеристиките на вашият компютър.Колкото по мощен е компютъра ви толкова повече ще ви е заработката. 
Дава 2$ бонус в биткойни. 
Не е тежка и може да се ползва на всички компютри и лаптопи, в режим Smart
Не е и вирус, антивирусната програма не я отхвърля. 
https://goo.gl/F1pL8u 
Логвате се и сваляте програмата. 
Въвеждате си биткойн адреса на сайта. 
Ще я видите в акаунта си пред нея свети червена точка. 
Пускате я на 50% или на smart. 
За 0 време се събират 0.70 - 0.80$ 
Минимум плащане 50$.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

К`ви са тия глупости?! Сайта има крещяща нужда от бутон "Не харесвам".....с палец надолу примерно.

Редактирано от mario1961
5

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Като всяка обърната  пирамида идва все някога моментът на насищане,било от ограниченията на алгоритъма/максимално възможно да бъде "изкопано"/ ,било от броят на участиците.Естествено върху алгоритъмът няма как да се повлияе и поради това се пръкват все нови и нови таккива,Другото зарибяване е броят на участниците ,където всеки нов е под по старите.Като се има предвид какви ферми с десетки хиляди карти и собствено захранване има в Китай,каква конкуренция би могъл да бъде 1-2-3-4 настолни компа?Тук привлекателността е ,че не работиш ,а уж изкарваш нещо.Да ама не- енергията не се губи и не се създава-ПОСТУЛТ във физиката.И винаги на въпросът:какво в крайна сметка смятат стези алгорими,каква е крайната задача,какво се очаква да се реши- дори хора ,които от над 10 г. копаят не могат да ми отговорят.

Редактирано от Girofle
5

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

мен ми мирише на някакъв scam,ако искахме да фармим биткойни,щяхме да си дръпнем софтуера от официлните страници???

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване