Поръчка на части от онлайн магазин

6 мнения в тази тема

Публикувано

Здравейте, имам охладител Cooler Master MasterAir Pro 4, купих си AM4 дъно за Ryzen, ще ми е нужен AMD AM4 Upgrade kit http://www.cmstore.eu/cooling/amd-am4-upgrade-kit-air1-xclip-rr-am4b-h212-s1/

Никога не съм поръчвал от чужд сайт, 100% съм сигурен, че няма да мога да се справя.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

не е сложно пазаренето,въпроса е да се купува от утвърден сайт,за по-голяма сигурност,че няма да бъдеш измамен,но щом пазариш от официалния е-магазин на cooler master,предполагам че няма да има никакви проблеми. попълваш си данните като покупка от БГ - email,имена,адрес и накрая въвеждаш информация за кредитна/дебитна карта - номер на картата,име на ползователя,дата на изтичане,и 3 цифрения защитен код (последните 3 цифри на гърба на картата). това е,не е нищо особено

3

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Ще ми е по-лесно да си взема нов охладител съвместим с AM4, заради някакъв кит не ми се занимава да си изкарам дебитна карта или да активирам наличната кредитна карта. 

Да ли ще е проблем да си попълня данните на кирилица? 

Кой ще ми го достави, коя куриерска фирма, ще получа ли SMS...

За покупката мога ли да платя с чужда дебитна карта (на мой близък)

Редактирано от mikibig
0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

1.Да,най-лесния вариант(но не винаги най-изгоден) е да си купиш нов охладител с скоби за АМ4.
2.Данните трябва да са на латиница. (пр. Nikolay Petrov)
3.Зависи каква опция за доставяне е избрана, има няколко международни фирми,аз от aliexpress винаги съм получавал по Български пощи чрез колет.Има и други като DHL,UPS,но там се плаща голяма сума и не си заслужава (но пък времето за доставяне е в пъти по-малко).Български пощи имат услуга за проследяване.

4.Можеш,повечето банки си имат защити за онлайн пазаруване,моята карта е в unicredit и когато пазарувам по интернет,трябва да въвеждам парола,която съм си избрал при регистрацията в сайта,може да пратят код чрез SMS за потвърждение.

Редактирано от MsiqWindows7
2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Отделих мненията от компютърни въпроси. Струва ми се, че тук ще е по-удобно.

Ако имаш банкова карта може да си направиш акаунт в пейпал (стига тия да приемат плащане през пейпал)

2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Едно момче беше ми изпратил едни хардове.... от Холандия и дойдоха по Speedy

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване