Продавам дънно+процесор,рам и захранване

12 мнения в тази тема

Публикувано

дънна платка - Asrock FM2A55M-HD+
процесор - AMD A8 6600K 3.9ghz,boost 4.0ghz
рам памет - goodram 8GB 1600mhz
вградена видео карта -Radeon HD 8570D 2GB
захранване - 350w

350лв.

изпраща се чрез Еконт,доставката се поема от купувача

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Отговорено (Редактирано)

Оправи си цената! Много си литнал... и само човек, който не е в час с цените на хардуера може да ти го купи. Провери във интернета колко ти струват частите и колко струва новия хардуер за горе-долу същите пари и си направи сам изводите,..,. От друга страна към тези 350 лв ще добавя още около 50-60 лв и ще купя направо AM4 платформа с вградено видео :) 

Редактирано от Ground Zero SPL
1

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Отговорено

добре успех с АМ4 с вградено видео :))))))))))))))))))))))))))))))

а захранване? видео карта ??? хард,ссд ???????????????? рамммм??????да не говорим и за охлаждане ???

ще направиш пц за 400 с АМ4 части ама когато пръдне гугутка в кисело мляко....разбираш от компютри колкото аз от квантова механика...

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Отговорено

И двамата нищичко не разбирате от хардуер явно- не е нужно да спорите кой е по-глупав.

Горе изброеният хардуер днес се купува НОВ и с няколко години гаранция  за максимум 450лв.- значи за дърти, изтормозени и без гаранция чаркове максимума е 200лв. и то с много условности. 

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Отговорено

and another one

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Отговорено (Редактирано)

Твоят даден хардуер:

AMD A8-6600K APU WITH RADEON HD 8570D - 180 лв.

goodram 8GB 1600mhz - 155 лв 

Asrock FM2A55M-HD+ - 72 лв.

Общо 470 лв.  (без неизвестното 350 W захранване).а ти искаш 350 лв и то за стар и втора употреба хардуер.

Примерна AM4 платформа:

ASROCK A320M - 103 лв. 

AMD Ryzen 3 1200 3.10 GHz  (пак с 4 ядра, но с 8 MB L3 кеш, а твоя е с 4 МБ L2 кеш) 217 лв. 

Goodram 4GB DDR4 2400 Mhz - 75 лв. 

Общо 395 лв + захранване за този хардуер и за 30-40 лв ще намериш. 

@Mistah Grizzly 

1. Ти  нямаш никакви написани модели на хардове, ssd-та не си споменал, че продаваш към хардуера! От всичкото на това нямаш и снимки, както на частите, така и на хард дисковете със снимки от програми, за да докажеш, че са здрави! Човек може да си има отделно видео, може да си има и SSD и още 5 харда! Човек съди по информацията, която си написал! Останалото може и да си го има... Дъното, което дадох за пример си има вградено видео пак с 2 ГБ. ;)

2. Къде ти е SSD-то ? Същото се отнася и за хард дискът!? Къде са ти снимките...?  Първо си оформи добре обявата, както трябва и после искай и 1500 лв. Но ако частите ти хванат паяжини - да не се сърдиш на други хора после и да намалиш цената като поп после. :) Знай, че трябва да имаш висок клас SSD  и хард, че да ти оправдаят цената като за втора употреба! 

Така, че ние сме наясно, че с 400 лв не стигат да си сглобиш компютър с напълно нови части дори и с AM3+ сокет. Но пак повтарям, че ти си споменал само дъно, рам, процесор с вградено видео и някакво си 350W захранване. 

@PoceH Аз също щях да му кажа около 200 лв (за информацията, която е посочил), но ти ме изпревари. Просто в първия ми пост умислено не му казах цена, за да видя какво ще отговори...  Но явно ни изкара хептен незапознати...  Както и да е. Нито съм искал да споря с него, нито да му се заяждам.  Вече има достатъчно написано. Останалото администрацията ще си прецени.  :) 

Редактирано от Ground Zero SPL
2

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Отговорено

Пак започнахте с меренето на ......!? А колко по-добре щеше да разберем точно как аджеба квантовата механика е свързана със скороста на пръднята на гугутката в гъстотата на млекото.Кисело или Прясно.:ae:

3

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Отговорено

А бе, хора! Защо всяка тема за продажба трябва да инициира спорове и да се се превръща в спам? Не разбрахте ли, че продавачът може да иска колкото си прецени, а купувачът ще определи цената в крайна сметка? И защо винаги коментират хора, които нямат никакъв интерес към сделка? Това си е чисто и просто нарушение на правилата, прочетете ги!

Всички спамери сега получават предупреждение, дано няма продължение...

4

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Отговорено

А бе, хора! Защо всяка тема за продажба трябва да инициира спорове и да се се превръща в спам? Не разбрахте ли, че продавачът може да иска колкото си прецени, а купувачът ще определи цената в крайна сметка? И защо винаги коментират хора, които нямат никакъв интерес към сделка? Това си е чисто и просто нарушение на правилата, прочетете ги!

Всички спамери сега получават предупреждение, дано няма продължение...

Защото много хора са се превъзбудили от свободата, която им дава фейсбук, крият се зад анонимната си картинка и си мислят, че всеки чака тяхното компетентно мнение за доказване не знам точно на какво и пред кого... нямам в предвид никой от темата, по-принцип говоря.

2

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Отговорено

еее най накрая!!!tell 'em boys!!!!просто се дразня защото за пореден път ми се пускат някви "разбирачи" да ми дават акъл.....

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Отговорено

Модераторчето Гошко, знам че си свикнал да пробутваш боклуци на безбожни цени и като ти се прави рекламация да отпращаш клиента, но тук не мизерното ти офисче където се изживяваш като цар... Във всеки нормален форум когато разни смешници се опитват да пробутат разни боклуци на висока цена обичайната реакция е да се заяви от другите "опитват се да ви измамят- това нещо не струва толкова и/или е бракуван боклук" и понеже конкретно ТИ не за първи път в такива измамни обяви настояваш да не се оспорва цената само затвърждаваш всеобщото мнение, че ТИ самият си измамник и въртиш далавери тук. 

А, да- онова предупреждение което видях като отворих сайта СИ ГО ЗАВРИ ОТЗАД. Но понеже си с 2 леви ръце обещавам следващият път като мина през Пловдив лично да дойда и да ти навра в гъза я предупреждението, я нещо друго...

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Отговорено (Редактирано)

Много интересно кое съм продавал, че имало рекламации, че и съм ги отказвал даже :ag: Някой си мисли, че ме познава, ама е далече от истината. И май ще трябва доста по-далеч да дойдеш, някъде към 3500 км. Ама заповядай, ще се радвам да се срещнем лично и да видим кой как и какво.

Аз отдавна си го мисля и сега е подходящ повод. Специален поздрав за теб, "РосеН"

А темата се заключва, защото стана развъдник на спам. Знаете какво се продава, има и лични - ще се оправите. И наказанията са си както следва, нали? Да не мислите, че е пропуснато.

Редактирано от Mirgogo
4

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.