Проблем с Aero Themes при Windows 7

5 мнения в тази тема

Публикувано (Редактирано)

На една от машините инсталирах Win 7 (различни версии като сега съм с най-новата, която е с ъпдейти до July 2017) и когато пусна някаква игра, която принудително сменя Windows 7 automatically switching to basic (non-aero) theme и след като излеза от нея всичко си идва на мястото и Aero темите пак са си тук. След това обаче има един процес dwm.exe дето почва да ми товари процесора с 50% постоянно дори и в idle. Проблема се оправя само и единствено, когато рестартирам PC-то и така докато не пусна пак някоя подобна игра, която маха Aero темите.

Редактирано от Simogs
0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Да не би неволно да си инсталирал някаква програма ? Има такива "турбо" простотии. Виж си контролния панел дали нямаш нещо, което се е самоинсталирало от някой софтуер.

Редактирано от Ground Zero SPL
0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Windows-a е нов. Пробвал съм 1531531 различни версий на Windows 7 и като пусна игра, която маха Aero темите и след като излеза от нея и те автоматично си се появяват пак. После туй чудо dwm.exe почва да товари на 50% процесора в Idle. Оправя се само след рестарт. Ще се радвам, ако някой знае как да го оправя.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Ще ти предложа да пачнеш системата с това_   Universal Theme Patcher.rar

...ако не се оправи проблема върни системата до най-ранната точка за възстановяване и пробвай пак с пача.

Ако не ти се получат нещата, преинсталация с читав релийз, примерно този - Win7 Ult x86-x64 BG-EN (09-2014)

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

проблема се оправя с инсталация на macromedia flash player

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване