Купувам спешно RAM DDR4 (PC4) DIMM

5 мнения в тази тема

Публикувано

Купувам спешно RAM DDR4 2133MHz или 2400MHz, 2x4GB, за настолен компютър, нова или втора употреба на сносна цена!

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Отговорено

виж тук - http://www.gplay.bg/памети - в 00:00 ще има black weekend -20% и отделно код за отстъпка "nothx" още -5%

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Отговорено

Направо ужасни цени. Жалко ,че не се сети преди 2 седмици някъде , тогава имах 5 налични китa Кингстън hiperX fury 2х8ГБ всеки кит на 2133мхц . С доживотна гаранция към производителя. И бяха на цената на 8Гб-овите от магазините .

Направо да купуваш рам в днешно време е равно на самоубийство. Няма такава сеч с тези цени.

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Отговорено

и аз не разбирам защо рам паметта е толкова скъпа,но какво да се прави

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Отговорено (Редактирано)

Сега ще ви кажа каква е причината да няма памети на пазара и да са толкова скъпи. Не знам дали ще ми повярвате, но посещавам едни затворени форуми в които участват и хора които са доста навътре в нещата с хардуерни компоненти и пазари. Усилено се говори че корпорациите произвеждащи енерго-зависими чипове памет са спрели производство и са пренастроили мощностите си за производцтво само на 3D NAND памети, ПРИЧИНА: в следващите 2 години търсенето на RAM ще бъде равно на 0, както за лаптопи така и за десктопи, но запазват производството за мобилни RAM и буферни чипове. Как така са решили че до две години няма да има търсене на RAM сами можете да се сетите :D ама и аз ще ви подскажа

Ще излезе съвсем скоро нова платформа на дънни платки, при която липсва RAM памет и комуникацията е директно процесор-SSD ?!

Редактирано от Насско
8

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване